Visa announces that crypto-linked cards have reached $ 2.5 billion

Bir hesap şifre platformu olan Visa kartına sahip tüketicilerden yararlanır. Visa CFO’su Sant Prabhu, cnbc’ye yaptığı telefon görüşmesinde, Hedeften Satın Alma’nın beklenenden daha iyi gelir ve satın alma raporlamadığını, bu kapsama ulaşabildiğini, satın alma ve giderleri gerçekleşmeden önce elde edebildiğini ve gerçekleştirdiğini açıkça belirtti ve doğru yap, önemli. Perşembeden sonra arayın.

Visa CEO’su Al Kelly, “Kripto tekliflerini sürdürmek için ihtiyaç duyulduğu, ölçeklendiği, doğrulandığı, doğrulandığı ve doğrulandığı için kriptoyu seçmeye devam etme stratejimiz çok önemli” dedi. Ticarette yükseliş oldu ve ardından bir şekilde Cuma günü sona erdi.

BAKMAK
VİDEO01:48
Visa hisseleri hafta içi kazançlarla yükseldi
Ödeme şirketi ayrıca Coinbase, Circle ve BlockFi dahil olmak üzere halka açık ağının 54’ten 65’in üzerine çıktığını duyurdu. Ödeme olarak kripto para birimini kabul eden kişi sayısı neredeyse 100 milyona ulaştı.

“Bu programlarla ilişkili yoğun programlarla kapsamlı harcama incelemesi. Giderler, harcamaya alışkın olan kişilerle kullanılır – kişisel ve hizmetler, seyahat. Genel amaçlı bir hesap gibi daha fazla uygulama ile,” dedi Prabhu c.

temmuz vizesi

Mastercard ve Gemini kripto borsası Ancak, kart sahiplerine dijital araçlara erişim izni verilecek. Milyarder Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından ortaklaşa desteklenecek olan borsa, 2022 başlarında onaylanacak planlarla Project Ships tarafından geliştirilecek.

Ana kripto para birimi, sondan bir önceki büyüme yavaşlaması yaşadı. Kasım ayından bu yana 69.000 doların üzerine düştüğünü gördük.

Prabhu, “Bu kredili mevduat pazarlarında alışverişe devam edebilirsiniz” dedi. “Kripto para, bu kart şemalarının çoğunun, özellikle belirli kripto para birimleriyle açık olanların hesaba katacağı şeyin bir parçası, ancak dolar [para birimi] onun fiat harcaması için bir fırsat. Ödül kategorilerinin bir bütün olarak nasıl görüldüğünü görmekten heyecan duyuyoruz.”

Visa kripto para birimini elinde tutmayı planlamıyor, sadece kripto platformlarında yeni dijital para birimi oluşturma ve tamamlama işlemlerinin tamamlanmasını zorlamaya devam eden bir danışmanlık hizmeti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.